Optimum Nutrition

Optimum Nutrition

Alates 1987. aastast toodab „Optimum Nutrition“ kõrgekvaliteedilisi ja uuenduslikke toidulisandeid. Alustasime neljandat aastakümmet tegevusaastat ja jätkame kohustusega pakkuda turu kõrgeima kvaliteediga toidulisandeid taskukohaseima hinna eest. Selle kohustuse olemus seisneb meie võimes toota oma tooteid. Jälgime oma kaubamärgi kvaliteeti ja terviklikkust kogu tootmisprotsessi vältel. See hõlmab valemeid, pakendite kujundust, tootmist ja isegi levitamist. See oli võti mitte ainult erakordse kvaliteedi säilitamiseks, vaid ka meie hindade konkurentsivõimelisemaks muutmiseks turul. Optimum Nutrition - Küsitluses 10 toidulisandit tarvitava inimese seas võiks tõenäoliselt üle poole neist öelda, et nad on mingil hetkel proovinud selle ettevõtte toidulisandeid. Ettevõte on juba üle 30 aasta tootnud üht maailma populaarsemat toidulisandite sarja, nagu Gold Standard Whey, Opti Men, Opti Women, Gold Pre-Workout, oma kolmes kontrollitud tehases, mis tähendab, et tootmise järelevalvet tehakse algusest lõpuni, ja tooteid võib leida üle 70 riigis.

Ameerika kaubamärgi „Optimum Nutrition“ prioriteet on luua kõrgeima kvaliteedistandarditele vastavaid toidulisandeid ja toitaineid. See on kaubamärk, millele loodab miljonid sportlased üle maailma. Optimum Nutrition uhkeldab kõrgete standardite ja kaasaegseima tootmisega. Koostisosad on hoolikalt valitud ja nende kvaliteet on kontrollitud. Iga lisand läbib katsetusi igas tootmisetapis, et tagada, et toote koostis ja proportsioonid oleksid hoolikalt valitud ja vastaksid eesmärgile. Kaasaegsetes Optimum Nutritioni tootmispindades kasutatakse ainult sertifitseeritud ja kontrollitud koostisosi ning toodete valmistamisel järgitakse rangeid kvaliteedikontrolli standardeid.

Ameerika kaubamärgi toodete ostmine tagab 100% kvaliteedi kindluse.

Optimum Nutrition - kõrgeima kvaliteediga toidulisandid Ameerika tootjalt

Optimum Nutritioni tooted on loodud eelkõige aktiivsetele inimestele, sportlastele ja fitnessi entusiastidele. Need on valmistatud parimatest koostisosadest parimate võimalike proportsioonidega ning hiljem pakitud esteetilisse, kõrge kvaliteediga pakendisse.

Selle ettevõtte toidulisandite valik on nii lai, et iga sportlane leiab midagi endale, sõltumata treeningueesmärkidest.

Valgulisandid - valgu segud (sh 100% Whey Gold Standard), kontsentraadid, hüdrolüsaadid ja valguisolaadid ning kaseiinid (näiteks 100% kaseiinivalgus). Optimum Nutritioni valgulisandid on tuntud kõrge kvaliteediga valkude sisalduse, kõrge lahustuvuse ja seedimist soodustavate ensüümide poolest, mis ei põhjusta kõhuprobleeme.

Massi kasvatajad - näiteks Serious Mass. Massi kasvatajad ei ole lihtsalt kalorid - need on täis toitainete väärtust ja kõrgekvaliteedilisi koostisosi ning vitamiine ja mineraale. Optimum Nutrition toetab tõhusalt oma klientide treeningueesmärke.

Kreatiinid ja aminohapped, sealhulgas BCAA - aminohapped ja kreatiin, pulbri või vedeliku kujul, annavad treeningutele vajalikku energiat, toetavad vastupidavust ja taastumist. Aminohapped on just see, mida teie jõusaali klient vajab.

Optimum Nutritioni vitamiinide komplektid - loodud nii meestele kui naistele.

Aktiivsed filtrid